Ginekologia


Centrum Medyczne LEKARZE oferuje Państwu szeroki wachlarz usług z zakresu ginekologii i położnictwa. Aby upewnić się że wykonywane w naszym Centrum badania spełniają najwyższe standardy jakości, udostępniliśmy naszym specjalistom najnowocześniejszy sprzęt ultrasonograficzny Voluson.

Zapraszamy wszystkie Panie dbające o swoje zdrowie oraz przyszłe mamy. 


 

Jak przygotować się do wizyty u Ginekologa?

To w głównej mierze zależy od powodu wizyty:

 

Okresowa wizyta kontrolna - tu wystarczą zabiegi higieny intymnej w domu lub na miejscu w klinice ginekologicznej. Dobrze jest również opróżnić pęcherz na przynajmniej pół godziny przed wizytą. Ułatwia to badanie lekarzowi oraz sprawia, że badanie nie jest nieprzyjemne dla pacjentki.

 

Nie należy korzystać z toalety przed wizytą spowodowaną wysiłkowym nietrzymaniem moczu oraz jeśli w trakcie wizyty planowane jest badanie USG sondą przezbrzuszną - w tych przypadkach konieczny jest wypełniony pęcherz moczowy.

 

Stan zapalny objawiający się upławami– ograniczamy lub nie wykonujemy przygotowawczych zabiegów higienicznych by nie osłabiać objawów.

 

Nieprawidłowe krwawienia - nie wymagaja żadnych specjalnych czynności przygotowawczych. Ważne jest natomiast aby nie bagatelizować takich stanów i nie zwlekać z wizytą u ginekologa.Nasi Specjaliści

« »
Aktualności
« »
15 Jul
Ginekologia estetyczna

Zapraszamy do skorzystania z nowych zabiegów ginekologii estetycznej:

Labioplastyka - laserowa korekta warg sromowych

Desirial - wypełnianie warg sromowych kwasem hialuronowym

Vaginal Narrower - lifting krocza

30 Oct
Badanie AMH - ocena rezerwy jajnikowej u kobiet

Pragniemy poinformować naszych pacjentów, żę w Centrum Medycznym Lekarze można wykonać ocenę rezerwy jajnikowej badając poziom hormonu AMH. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z recepcją.

18 Mar
MonaLisa jest w Poznaniu !

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że jesteśmy JEDYNYM miejscem w Poznaniu, 

gdzie możliwe jest wykonanie nieinwazyjnego zabiegu laserem MonaLisa Touch.

Jeśli cierpisz z powodu atrofii lub wysiłkowego nietrzymania moczu, lub chciałabyś poprawić wygląd swoich okolic intymnych ten zabieg jest stworzony właśnie dla CIEBIEDowiedz się więcej

26 Jan
JUŻ OTWARTE !!!

Dajemy Państwu dostęp do nowoczesnych gabinetów, najnowszej technologii oraz uznanych specjalistów z dziedziny ginekologii, urologii, radiologii, chirurgii oraz chorób wewnętrznych, a wkrótce także innych specjalizacji. Więcej informacji w zakładce "Nasze gabinety"

Czekamy na Ciebie!

12 Jan
JUŻ WKRÓTCE OTWARCIE !!!

Już niedługo otworzymy drzwi naszego centrum przed pierwszymi pacjentami! Udostępnimy Państwu więdzę wybitnych spejalistów oraz najnowocześniejszy sprzęt medyczny.

Nie możemy się już doczekać !

600 403 726

61 22 48 032

Dostępny od poniedziałku do piątku

w godzinach od 13.00 do 20.00

 

ul. Ostrowska 363, 61-312 Poznań

Sprawdź lokalizację Centrum na mapie »